  • CABLE GRIP-2.00-2.49-19 4000#
    CONDUX
    MSRP:
    (You save )
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    CONDUX 08642755
    Adding to cart… category.add_cart_announcement
    Add to Wish List
    • Create New Wish List
    • Facebook
    • Email
    • Print
    • Twitter
    • Pinterest
    • Overview
    • Reviews
    Product Description
    Product Videos
    Custom Field
    Product Reviews
    Write a Review
    Write a Review
    ×
    CONDUX
    CABLE GRIP-2.00-2.49-19 4000#
    ×
    Recommended
    • Quick view Details
      sku: CONDUX 08642855
      CABLE GRIP-2.00-2.49-26 4000#
      MSRP:
      Add to Cart
    • Pulling Grip 2.00" - 2.49" Dia Pulling Grip 2.00" - 2.49" Dia
      Quick view Details
      DCD
      sku: DCD 00670-200
      Pulling Grip 2.00" - 2.49" Dia
      Add to Cart
      Southwire
      sku: SOUTHWIRE SHBG-249
      SOUTHWIRE Short Basket Grip 2.00" - 2.49"
      Southwire
      sku: SOUTHWIRE KBG-249
      SOUTHWIRE K- Basket Grip 2.00" - 2.49"
      sku: SOUTHWIRE STBG-249
      SOUTHWIRE Standard Basket Grip 2.00" - 2.49"
    Join Our Mailing List for special offers!
    Contact Us
    1300 W National Ave